ПАМ'ЯТІ ПРИКОРДОННИКІВ

У Михайлівському соборі молились за полеглих прикордонників

 

Сьогодні Михайлівському Золотоверхому соборі Києва відбулось поминання всіх полеглих військовослужбовців Державної прикордонної служби України, які загинули під час Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході України.

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) разом із першим заступником голови СУВД прот. Тарасом Мельником, заступником голови СУВД по роботі з ДПСУ прот. Михайлом Предком та капеланами Православної Церкви України звершили молитву за полеглими прикордонниками, які віддали свої життя, захищаючи територіальну цілісність України. 

Помолитись за своїх полеглих побратимів до Золотоверхого собору прийшов голова ДПСУ полковник Сергій Дейнеко разом з прикордонниками та родинами загиблих.

Звертаючись до присутніх на поминанні, митрополит Іоан наголосив на важливості подвигу тих, хто поліг, захищаючи Батьківщину від зла.

- Ми молимося, щоб Господь зберіг життя кожного українця, який захищає свою землю. Але в той же час ми надихаємо і говоримо, - якщо хто хоче стати спадкоємцем Царства Небесного у цей тяжкий для Батьківщини час, той має бути готовим і душу, і тіло покласти за свою свободу і вічне блаженне життя. Їхній подвиг надихає нас і буде надихати наступні покоління українців, - сказав голова СУВД.

На завершення присутні поклали квіти до Стіни Пам’яті полеглих за Україну, що на зовнішньому мурі Золотоверхої обителі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»