Каплиця для артилеристів

2 липня 2017 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор звершив чин освячення каплиці на території  військової частини оперативного командування “Захід” та звершив у ній першу Божественну літургію.

Архієпископу Нестору співслужили: старший військовий капелан Тернопільської області, голова єпархіального відділу військового духовенства прот. Вячеслав Кізілов та військовий капелан 44-ї артилерійської бригади прот. Володимир Андрухів.

Звертаючись до присутніх, владика Нестор наголосив на важливості молитви і віри в Бога для кожної людини. Архієрей зауважив, що благословення Господа і Його Пречистої Матері є захистом наших захисників від усякого зла, напасті і всіх тих небезпек, які чекають на бійця під час виконання його військових обов’язків.

Владика висловив переконання, що каплиця, яку освятили спільною молитвою, буде для військових тим місцем, до якого вони будуть поспішати, щоб помолитися, просити у Господа захисту і для себе, і для побратимів, які зараз на сході, щоб усі здоровими повернулися додому.

Військовий капелан артилеристів про. Володимир Андрухів наголосив на необхідності молитися і за ворога, просити щоб Господь дав йому розуму та відвернув його з грішного вбивчого шляху.

На останок прот. В’ячеслав Кізілов помазав військових освяченим єлеєм.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Тернопільської єпархії

Пропоновані новини

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».