ДОСТОЙНІ НАГОРОД

У Волинській раді відзначили капеланів ПЦУ

 

Сьогодні капеланам волинської єпархії ПЦУ вручил відзнаки. Це відбулось перед початком чергового засідання комісії з визнання статусу бійців-добровольців АТО/ООС при Волинській обласній раді, передає ВолиньUA.

Перші подяки вручали перший заступник голови облради Юрій Поліщук та депутат обласної ради Олександр Пирожик, котрий донедавна очолював комісію з визнання добровольців.

Самі капелани кажуть, що для них це визнання – насамперед, моральна підтримка і наснага. Вони подякували за увагу та побажали здоров'я і ефективних рішень для області представникам обласної влади.
«Переконаний, що й надалі ми всі представницька та виконавча гілки влади, а також громадські організації будемо тісно працювати в плані визнання воїнів-добровольців, які віддавали своє життя і здоров'я заради Незалежності України. Дякую за вашу місію і жертовність», – зазначив перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Оксана Гобод повідомила, що капелани-добровольці отримуватимуть щорічну виплату в розмірі 10 тисяч гривень. Олександр Пирожик припускає, що нинішні виплати можуть бути здійснені вже у жовтні, до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Опісля під головуванням Юрія Поліщука відбулося чергове засідання комісії. За результатами засідання ще 3 бійці-добровольці та 5 військових священиків отримають статус бійців-добровольців та капеланів-добровольців.

Нагадаємо, що на сесії Волинської обласної ради 20 грудня 2018 року було прийняте рішення «Про визнання статусу бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету в російсько-українській війні».

За поданням комісії з питань питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, яку очолює голова фракції ВО «Свобода» у Волинській обласній раді Анатолій Вітів, 16 травня цього року депутати внесли зміни в цей документ, яким передбачено надання відповідного статусу ще капеланів-добровольців.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату