У ВЕРХОВНІЙ РАДІ

Капелани закликали нардепів легалізувати своє існування

 

Під Верховною Радою у столиці сьогодні лунала молитва. Кілька десятків капеланів з усієї України з’їхалися до столиці, щоб підтримати нардепів під час розгляду законопроекту Про військове капеланство 10244-1.

Як відомо, сьогодні до порядку денного Верховоної Ради було внесено на розгляд у другому читанні законопроект 10244-1 Про військове капеланство.

Капелани, котрі перебувають на посадах у військових частинах, а також і ті, що неодноразово перебували в ротаційному порядку в зоні проведення АТО, а пізніше й ООС, молилися під стінами парламенту, закликаючи народних обранців не гаяти із законодавчими ініціативами, котрі здатні вивести у правове поле діяльність військових капеланів у силових структурах України.

Упродовж усього ранкового, а потім і позачергового засідання за ситуацією в залі парламенту слідкував Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник, тому найсвіжішу інформацію про перебіг обговорення та голосування капелани поза стінами Ради могли отримувати від нього.

Однак сьогодні комітет з питань національної безпеки і оборони не погодив єдину редакцію правок до проекту закону №10244-1 «Про військове капеланство». Разом з цим, окрім правок, які покращують текстовий зміст проекту закону, до комітету були подані правки, які за текстовим змістом несуть ризики повного підпорядкування військових капеланів органам (посадовим особам) в системі Збройних Сил і інших військових формувань України.

Таким чином, для уникнення ризиків  зміни концепіції проекту закону №10244-1 Верховна Рада України після рейтингового голосування відклала розгляд проекту закону в ІІ читанні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"