ПОВЕРНУТИСЯ ЖИВИМ

Митрополит Епіфаній зустрівся з родичами полонених українців


 

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 червня 2019 року зустрівся з родичами українців, які потрапили в полон під час бойових дій неоголошеної російсько-української війни. Захід було організовано спільно з Посольством Польщі в Україні, повідомляє pomisna.info.

Перед початком зустрічі Його Блаженство у співслужінні братії монастиря звершив молебень у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Саме спілкування відбувалося під час вечері у монастирській трапезній. У зустрічі взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, представники цілої низки іноземних посольств: Великої Британії, Данії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Румунії, США, Фінляндії, Чехії та ін.

З української сторони була присутня також екс-уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви наголосив на духовній місії Церкви та важливості молитви за тих українців, які досі залишаються в полоні.

«Михайлівський Золотоверхий монастир, в якому ми зараз присутні, – духовний оплот, де лине молитва за полонених українців, адже вони особливо потребують нашої уваги. Я впевнений, що вони цей духовний зв’язок відчувають», – сказав Митрополит Епіфаній.

«Ми покладаємо надію на Бога і хочемо також підкріпити і Ваш дух, бо Ваші рідні терплять полон там, а Ви співпереживаєте їм тут. Ми хочемо Вас надихнути і сказати, що Церква разом з Вами. Ми робитимемо все від нас залежне і молитимемося, щоб полонені українці повернулися додому живими й неушкодженими», – зазначив Його Блаженство, звертаючись до родичів полонених.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pomisna.info

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО