ПОВЕРНУТИСЯ ЖИВИМ

Митрополит Епіфаній зустрівся з родичами полонених українців


 

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 червня 2019 року зустрівся з родичами українців, які потрапили в полон під час бойових дій неоголошеної російсько-української війни. Захід було організовано спільно з Посольством Польщі в Україні, повідомляє pomisna.info.

Перед початком зустрічі Його Блаженство у співслужінні братії монастиря звершив молебень у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Саме спілкування відбувалося під час вечері у монастирській трапезній. У зустрічі взяли участь: Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, представники цілої низки іноземних посольств: Великої Британії, Данії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Румунії, США, Фінляндії, Чехії та ін.

З української сторони була присутня також екс-уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви наголосив на духовній місії Церкви та важливості молитви за тих українців, які досі залишаються в полоні.

«Михайлівський Золотоверхий монастир, в якому ми зараз присутні, – духовний оплот, де лине молитва за полонених українців, адже вони особливо потребують нашої уваги. Я впевнений, що вони цей духовний зв’язок відчувають», – сказав Митрополит Епіфаній.

«Ми покладаємо надію на Бога і хочемо також підкріпити і Ваш дух, бо Ваші рідні терплять полон там, а Ви співпереживаєте їм тут. Ми хочемо Вас надихнути і сказати, що Церква разом з Вами. Ми робитимемо все від нас залежне і молитимемося, щоб полонені українці повернулися додому живими й неушкодженими», – зазначив Його Блаженство, звертаючись до родичів полонених.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pomisna.info

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.