Прощання із Федічевим В. М.

29 жовтня, у Центральний будинок офіцерів Збройних Cил України, відбулася церемонія прощання з полковником Федічевим Валентином Миколайовичем, головним інспектором з #морально-психологічного забезпечення Головної інспекції Міністерства оборони України, який 26 жовтня 2016 року передчасно пішов з життя.

Прийти попрощатися із новореставленим прийшли Голова #СУВДмитрополит Іоан Яременко та Перший заступник голови СУВД прот Тарас Мельник. Висловивши слова співчуття рідним і близьким, митрополит Іоан звершив молитву за спочилим рабом Божим Валентином.

На траурному заході були присутні керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, громадські діячі, співслужбовці, друзі та рідні покійного. Життєвий шлях офіцера був непростим. Уродженець селища Погоріловка Станично-Луганського району Луганської області, Валентин Федічев пройшов шлях від курсанта ВВПТАУ до директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України. У червні 2014 року за власним бажанням був направлений у район проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де обіймав посаду заступника керівника #АТО зі зв’язків з громадськістю. Окрім іншого, виконував завдання, пов’язані з ризиком для життя на території, контрольованій російсько-терористичними військами в районах Станиці Луганської та Дебальцевого. Брав участь у деблокуванні та виведені українських підрозділів під Лутугіним. Організовував та особисто проводив інформаційно-психологічну роботу з особовим складом, який повертався з полону. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі під час відбиття російської збройної агресії, полковник Федічев Валентин Миколайович відзначений державними нагородами — орденами Данила Галицького та Богдана Хмельницького III ступеня.

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»